Kadıköy Kombi Servisi

KADIKÖY KOMBİ SERVİSİ:16 yıllık tecrübe ile siz saygı değer kadıköy halkına ev ve iş yerlerinizde bulunan ısınma,sıcak su ihtiyacınızı gideren bir kaynak olan kombi cihazlarınızın bakım ve onarımında bir telefon kadar yanı başınızdayız.

Kadıköy’ün tüm mahalle,semtlerinde aktif faliyet gösteren kadıköy kombi servisi 30 dakika kadar çok kısa bir sürede kombinize müdahale ederek sorununuza yönelik çalışmalarına başlamaktadır.

Maliyeti düşük bakım ve onarımlarıyla tüm müşterilerinde ilk tercih edi,len bir firnayız.

Kadıköy Kombi Servisi olarak kombileriniz üzerinde şirketimiz tarafından değişen yedek parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz.Sanayi bakanlığı yedek parçalara 6 ay garanti vermektedir.Kadıköy Kombi Servisi olarak müşteri memnuniyeti adına 6 aylık parça garantisini 1 yıla çıkartmış bulunmaktayız.

Firmamız tarafından değişen yedek parçalar % 100 orjinal yedek parçalardır.

Şirketimiz personeli kombi bakımı ve onarımı hakkında bütün eğitimleri almış kişilerden oluşmaktadır.

Kadıköy kombi servisi zorlu kış aylarında bile 30 dakika kadar kısa sürede siz değerli müşterilerine çok hızlı hizmet sunmaktadır.

Kadıköy halkımıza özel bakım fiyatımızla rakıplerimizden 1 adım öndeyiz.Çağrı merkezimizi aradığınız taktirde kadıköy’de yaşadığınızı ve kombinize bakım yaptırmak istediğimizi söylediğinizde normalde 80 tl olan kombi bakım fiyatımız size özel fiyat 50 tl’dir.

Şimdi sizde kadıköy kombi servisimizden teknik destek almak için 0216305513605323807818 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

KADIKÖY KOMBİ SERVİSİ TEKNİK DESTEK
0216305513605323807818

0 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir